ד"ר אילנה ציגלר – מנכ"ל האגודה ויפה צרפתי – מנהלת מרכז ההכשרה של האגודה הישראלית לתכנון המשפחה:
ברצוננו להודות לך על סדנת התנועה המרתקת ביום העיון של האגודה הישראלית לתכנון המשפחה שעסק בנושא: מתבגרים בחברה רב תרבותית, ביום רביעי ה-13.2.08 באכסניית בני דן בת"א. אנשי המקצוע שהשתתפו בסדנא בהנחייתך מבקשים להעביר אליך את הערכתם הרבה על עבודתך הנפלאה, ועל הדרך בה העברת את הסדנא. אנשי המקצוע נחשפו בעזרתך לכלי חשוב בעבודה עם מתבגרים, כלי היכול להעשיר ולהטיב את איכות ההנחיה שלהם. יישר כוח והמשך עבודה פורייה.

רוני קינן- מנהלת תיאטרון חי-פ'ה, מנחה סדנאות תיאטרון למבוגרים ונוער
ההבעה האישית הישירה והפשוטה הנובעת מן התרגילים אותם הנחתה רוית איפשרה שחרור,דימיון וקשר בלתי אמצעיי בין השחקנים- שחוללו בסדנה. כדאי לציין שהסדנא כללה שחקני נוער בוגר ומבוגרים שאינם מכירים בהכרח ביניהם (צרוף של כמה קבוצות).זו הייתה חוויה מרתקת לראות איך מבוגרים בני 50 רוקדים ומרקידים את הצעירים ולהפך.
החלפת האנרגיות הן בהתאם לצבעים והן בהתאם "לחיבורים" שנוצרו בין האנשים הובילה לערב חוויתי שאיפילו הציניקנים שאינם "אוהבי תנועה" נהנו ושבחו את ההגיון,היופי והקשר בין התיאוריה,"המעשה" והחוויה.

בת שבע פייזנר- מורה לדרמה יצירתית (קורנית)

"כששואלים אותי מה זה תדרים בתנועה? אני עונה: זו תובנה שמתחילה ברגלים, עולה עם המוסיקה. מניעה את הלב. ממלאת את האוויר עם כל נשימה, מתעכלת וזורמת בכל וריד ונים. מגיעה לראש ועוטפת את כולי… אני רוצה להודות לך רוית על ימי רביעי. על הקסם והשינוי. ומצטרפים לתודה בן זוגי, בנותי, נכדי, וחברי על שקיבלו – אישה טובה יותר, אם מבינה יותר, סבתא מאושרת וחברה קשובה יותר..".

עופר ארנולד -ראש צוות בחברת היי-טק (קיבוץ מענית):

"תדרים בתנועה הוא המקום בו אני יכול להתקדם בעבודה חושית, יצירתית, ולתת למוח לנוח מעט. בתדרים בתנועה, ומיוחד בקורסים המתמשכים, הצלחתי לגלות חופש לעצמי ולסובבים אותי, ליהנות ולצמוח עבור החיים שלי. גיליתי שריקוד קיים בכל דבר -יש את ריקוד המפגש בין אנשים, ריקוד המשחק, הריקוד של עבודה מאומצת, הריקוד של המנוחה, ריקוד המיקוד, הריקוד של החופש, והריקוד של ההתפתחות והצמיחה."

יעל אבנר – מנהלת פרויקטים ויזמית (מעלה צביה):

"לאהוב, לרקוד, לפגוש מקומות חדשים בתוכי וסביבי, לגלות עוד חופש וביטוי דרך הגוף, להשיל שכבות מיותרות ולגלות עוד על החיים דרך העבודה עם הכלי המופלא הזה שקיבלנו"

רונית צור, עוסקת בעבודת גוף ומגע (ראש פינה):

"…מתוך הריקוד הבנתי שהשמיים הם הגבול. "הרגשתי איך צומחות לי כנפיים, איך מתרחב לו החזה, איך מתנתקות הרגליים מן האדמה". השנה שיניתי כיוון אל עבר הקלילות, היכולת להרפות, לעזוב…"

לאה גל- (בני יהודה ברמת הגולן):

"תדרים בתנועה עבורי זה מסע והתבוננות פנימה, אמצעי ביטוי, קשב והבנה"

טל סתת – צלמת טבע (אמירים):

"תודה על כל ההזדמנויות הכל כך מיטיבות ומאפשרות, למפגשים של אמת – בין אנשים, בין נשים, בין אדם לעצמו, לטבע, לסביבה, ביני לבין עצמי, על רבדיי השונים. תודה על דרך התנועה. מעריכה ומוקירה את דרכך הייחודית"

הנס יונברג – רקדן בלהקת המחול הרב תרבותית (תורגם מאנגלית)(גרמניה):

"בתדרים בתנועה גיליתי את הצד הרוחני של הריקוד ואת היכולת לחיבור פנימי. השלווה והנחת במפגשים והידיעה שיש על מי לסמוך ושיש מי שמוביל את הדברים בצורה עדינה. ניכר שיש מחשבה עמוקה בהכנה."

רועי אלדד – מנהל פיתוח בחברת היי-טק ביום ואוהב לרקוד בלילות (ראשון לציון):

"תודה על שנה שחלפה לה במהירות. שנה של תנועה, ריקוד, לימוד, פתיחת הדעת… שנזכה לקפץ ולרקוד בצוותא"

חיה צימרמן – מנהלת משאבי אנוש (באר שבע):

"להכיר את ארבעת האלמנטים, לגלות את הכוח שבי ולדעת שהכול אפשרי. באהבה.

מאיר יעקובי – עורך דין (כפר סבא):

"אני מרגיש שיצא ממני הרבה אש בסדנה. נתתי מקום בחיי וגם אפשרתי לעצמי להיות אני. הריקוד השבועי הוא אחד הדברים שאני הכי אוהב כי תמיד, לא משנה באיזה מצב רוח אני, אני מוצא אור בכל שבוע, בכל יום וזה חשוב לתת לזה מקום ותשומת לב!"

ירדנה פישר – מורה ליוגה ומנחת מעגלי נשים (ירושלים):

"לא מוצאת מילים שיביעו את הערכתי לעבודת הקודש שאת עושה. בהכרת תודה ענקית"

גיא אברהם – מורה למחול (תל אביב):

"רוב תודות על שנה של הזדמנויות והבנות,"

ענת בר חיים – אדריכלית נוף (אשקלון):

"תודה רבה על תבונת התנועה, על העזרה בגילוי היכולות שלי ובזכותי להיות" אנחנו עוד ניפגש.

שמעון מסיקה – מהנדס מכונות בכיר (תל אביב):

"תודה על בית ספר לצמיחה, בית ספר של מים, אש, אויר ואדמה, על תהליכים של גדילה, יצירה, לידה והעצמה. התעוררות של שכל, גוף, רוח ורגשות וערך מוסף של הקשבה לדקויות"

מירה עדן – עיתונאית ומחברת ספרי ילדים (חדרה):

"אני חשה שהיום כשארקוד את הריקוד שלי, על הנושא שלי, על התהליך שעברתי, ארגיש שהוא שלי כי רכשתי אותו במאמץ"

מעין תשבי – מורה ורכזת מגמת ביולוגיה (קרית ביאליק):

"הניצחון שלי בקורס תדרים היה לא לפחד ממוסיקה ולא לפחד מעבודה בקבוצה, אפילו אם אני לא המורה. מבקשת לקבל כל מה שאת רוקחת, רוית, לקראת השנה החדשה. אחכה בכיליון עיניים לפתיחת הקורס הבא"

אנה נבוריץ' – חיילת משוחררת (פרדס-חנה):

"כל האלמנטים והכלים בסדנה עוזרים ומחזקים, בלעדיהם לא היה אפשר לחוות את התהליך ולהתקדם משבוע לשבוע. תענוג היה להיות חלק מהקורס נשים."

פטימה מסעודה – אמא לשבעה ילדים (נצרת):

"השילוב של החוויה הקבוצתית והעבודה העצמית היו עבורי מתכון מוצלח מאוד שדרכם חוויתי ועברתי תהליכים מזורזים רגשיים וחשיבתיים שטיפול פסיכולוגי של שנים לא עזרו לי.

מיקה אשל – תרפסיטית בתנועה (כרכור):

"כל התהליך חבר אותי רגשית ויצר לי חוויה שמלווה אותי ביומיום. הרכות הנעימה של המנחה והיכולת שלה להגיע לנשמתה של כל אחת, תרמו לי בצורה לא מבוטלת גם כן. תודה."

רותם ליטמן – מאמנת לחיים ועסקים (חולון):

"העבודה עם הצבעים התחברה לי ישר ללב ולראש ולגוף, המרכז הפנימי שלי התחזק, מצאתי בתדרים בתנועה בית בו אפשר לקבל ולתת. הביטוי הרב גוני, השימוש בסמלים ובכל מה שהוא מעבר לדיבור היה נפלא. רוצה רק להמשיך להיות חלק מהריקוד הנפלא הזה…"

ערן יוגב – מרפא ברפואה סינית (הרצליה):

"הסדנאות של תדרים בתנועה פתחו לי את יכולת הביטוי. שפת הצבעים הפכה לשפה יומיומית עבורי.. לרוית, המנחה, יש יכולת מדהימה להעביר את המסר, לרתק, להלהיב, לעזור ברגעים קשים יותר והכל מתוך כבוד והערכה, במסירות ובאהבה לחיים.

גילה אנטבי – יועצת השקעות (נתניה):

"בתדרים בתנועה מצאתי את הבטחון בפעולה הנובעת מהמקום השקט הפנימי, הסדנאות איפשרו לי צמיחה ובמידה הנכונה. אני רוצה להמשיך לעבוד ולפתח יכולות ביטוי.."


תגובות

ממליצים — אין תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *